DN FORMED Brno – zdravotnická technika

Získejte od nás špičkové vybavení ordinace

Chystáte se k pořízení zdravotnické techniky? Potřebujete nové vybavení ordinace? Obraťte se naši společnost DN FORMED Brno – náš sortiment uspokojuje potřeby řady zdravotnických oborů. Zastupujeme přední zahraniční výrobce. Zajišťujeme také montáže a záruční i pozáruční servis.

tel:
+420 532 198 888
fax:
+420 532 198 889
e-mail:
dnformed@dnformed.cz
web:
www.dnformed.cz
  • Hudcova 487/76a
  • Brno - Medlánky
  • 612 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Svěřte nám dodávku zdravotnické techniky

Firmu DN FORMED Brno jsme založili roku 1992. Od té doby se věnujeme dodávkám zdravotnického vybavení pro lékařská zařízení, laboratoře, lázeňství či ústavy sociální péče. Naše zboží a služby využívají specialisté z mnoha medicínských a průmyslových oborů. Nabízíme rozsáhlý sortiment výrobků od předních zahraničních společností.

Součástí naší nabídky zdravotnické techniky jsou kupříkladu nebulizátory, inhalátory a další terapeutické přístroje. Dodáváme monitory a defibrilátory, spirometry. Disponujeme širokým sortimentem odsávaček sekretu a infiltračních přístrojů. V naší nabídce nechybějí ani operační stoly či gynekologická a urologická křesla.

Dodáváme vybavení ordinací a zajišťujeme odborný servis

Získejte spolehlivé vybavení ordinací. Pořídit si od nás můžete například diagnostické přístroje – od vah a teploměrů přes tonometry a otoskopy až po glukometry či optotypy. Rádi vám dodáme i vybavení pro resuscitaci, jako jsou resuscitační vaky a masky neboli fixační límce.

Součástí našeho sortimentu je také zboží z oblasti ventilace, kupříkladu redukční ventily, průtokoměry nebo tlakové láhve. Dodáváme rovněž techniku pro obor neonatologie, jako jsou fetální monitory, kojenecké váhy a vyhřívané podložky.

Navštivte naše webové stránky a objevte kompletní nabídku zdravotnické techniky a dalšího vybavení ordinací. U většiny zboží zajišťujeme kvalifikované servisní služby a odborné poradenství.

NOVINKA

DUFNER - nástroje dle oborové specializace

Společně s německým výrobcem DUFNER Instrumente GmbH představujeme na českém trhu nástroje nejvyšší kvality pro plastické chirurgie, thorakoskopie, VATS/MICS, kardiochirurgie, gynekologie, pediatrie, endo a laparoskopie.

Kompletní katalogy naleznete ZDE.

Speciální cenová nabídka výrobce MEDELA AG k 10. výročí uvedení na český trh

MEDELA THOPAZ+

Kardiochirurgický a hrudní digitální drenážní systém

Zakoupením v r. 2019 ušetříte 40 % ceny přístroje. Více informací najdete níže.

Otevírací doba

  • Po 7:0015:00
  • Út 7:0015:00
  • St 7:0015:00
  • Čt 7:0015:00
  • 7:0015:00
  • Máme právě otevřeno

Zdravotnické přístroje

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.